Zatoužíte-li po klidu, relaxaci, šálku dobrého čaje, zastavte se v Čajovně Hradisko. Při popíjení čaje, spočinutí pohledem na okolní louky se zvířaty, v pozadí s vrcholkem Radhoště se Vám zastaví ČAS.

V čajovně Hradisko můžete ochutnat a zakoupit čaje Good Tea dovezených ze všech částí světa. Nabídka začíná u delikátních bilých čajů, které jsou nabízeny v několika kvalitativních třídách. Mimo vždy čerstých pivoňek z Fujianu zde nejdete i bílý čaj z Yunnanu a starý bílý čaj z Fudingu.
Široké spektrum zelených čajů z Číny, Japonska, Vietnamu a Indie potěší cuťové pohárky každého milovníka této čajové kategorie. Mezi zelenými čaji najdeme zástupce pro každodenní popíjení doslova “za pár korun”, ale také slavné čaje té nejvyšší kvalitativní třídy.

Mimořádné ortodoxní žluté čaje potěší skutečné znalce. Nelze nezmínit Žlutý čaj z An Hui, o němž existují záznamy již z doby vlády dynastie Tang (618-907).
Na pomezí zelených a černých čajů najdete šikorou nabídku čajů Oolong, kde figurují především zástupci čajů z Číny a Taiwanu. Znalce nadchne nabídka řady skalních Oolongů z Wuyi a vysokohorských Oolongů z Taiwanu.
Široké spektrum černých čajů uspokojí nejen experty, ale skutečně každého. Tato kategorie obsahuje nejen čisté černé čaje, ale i mezi lidmi známé a oblíbené čajové směsi.

Nepříliš známé čaje Luk On potěší každého příznivce stárnoucích čajů, kam spadá i rozsáhlá nabídka kvalitních čajů Pu Er. Každého zcela jistě zaujme ortodoxní Čaj 250ti letého muže jako zástupce tradičních čajů Luk On. Čaj Pu Er Vám nabídneme jak v sypané, tak i lisované formě, vždy však v mimořádné kvalitě.